• Strzyżarka vario clipper 1481.0477 marki Wahl - Fotografia produktu

Foto produktu

Maszynki do strzyżenia i trymery

Strzyżarka vario clipper 1481.0477 (Wahl)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Istotne informacje

  • Kategoria: Sprzęt AGD » Maszynki do strzyżenia i trymery
  • Marka: Wahl
  • Dostępność produktu: Tymczasowo niedostępny
Więcej cech produktu

Informacje o produkcie

Strzyżarka do włosów Wahl 1481-0477 0,5-40 mm Maszynka do strzyżenia włosów i brody. Akumulator po pełnym naładowaniu zezwala na 100 min pracy. Znikoma długość strzyżenia wynosi 0.9 mm, a...

Najlepsza cena

Brak produktu jest w sklepie Idź do sklepu Zobacz produkty podobne

Z przykrością informujemy, że w żadnym sklepie będącym w bazie nie znaleźliśmy powyższego produktu. Baza sklepów ciągle się rozwija, zapraszamy za kilka dni.

Pełny opis Strzyżarka vario clipper 1481.0477 marki Wahl

Strzyżarka do włosów Wahl 1481-0477 0,5-40 mm Maszynka do strzyżenia włosów i brody. Akumulator po pełnym naładowaniu pozwala na 100 min pracy. Nieznaczna długość strzyżenia wynosi 0.9 mm, a maksymalna 40 mm.

W komplecie 2 dostosowywane nasadki grzebieniowe. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wykorzystanie przewodowe / bezprzewodowe: do 100 minut pracy bezprzewodowej Wskaźnik LED ładowania Długości cięcia 0,5-40 mm z 2 zintegrowanymi nasadkami prowadzącymi nasadki dokładne ostrza 2x zmienne nasadki grzebieniowe Samoostrzące się dokładne ostrza: zachowaj dłuższą żywotność noża dzięki naszym ostrzom najwyższej jakości, zaprojektowanym do samodzielnego ostrzenia!

technologia litowo-jonowa: Dwukrotnie pokaźniejsza moc i trzykrotnie dłuższy czas pracy niż zwykły trymer, technika ta zapewni genialne wyniki! regulowane długości prowadnic: dołączone dwie regulowane długości prowadnic, umożliwiające łatwą zmianę między wieloma długościami cięcia Odłączane ostrze: wyjmowane ostrze, które pozwala przepłukać go pod wodą, dzięki temu zawsze możesz mieć czysty trymer Wyposażenie: Ładowarka, Szczotka, Smar do ostrzy, 2 nasadki grzebieniowe, 2 regulowane nasadki grzebieniowe (4, 7, 9, 12, 15, 17, 20, 24, 27, 29, 32, 35, 37, 40 mm) Opis towaru Zaprojektowana z myślą o wygodzie maszynka jest prosta w obsłudze i za każdym razem gotowa do pracy.

Ta wszechstronna maszynka do strzyżenia ma długości cięcia od 0,5 do 40 mm ze zintegrowanymi, przesuwanymi nasadkami grzebieniowymi, które po prostu blokują się po wybraniu pożądanej długości. Ten wysokiej jakości artykuł, z skrupulatnie szlifowanymi ostrzami dla wyśmienitej produktywności cięcia.

technologia litowo-jonowa Wahl proponuje podwójną moc i choćby dwukrotnie dłuższy czas pracy charakterystyczne strzyżenia akumulatorowe oraz znacznie krótszy czas ładowania. Jeśli kiedykolwiek zabraknie Ci miejsca i zapomnisz naładować, po prostu skorzystaj z funkcji super prędkiego ładowania, która proponuje 6-minutowe korzystanie z zaledwie 3-minutowego ładowania - genialne rozwiązanie, gdy nie masz czasu na pełne naładowanie.

Alternatywnie, po prostu podłącz ten wszechstronny maszynkę do sieci i użyj jej jako przewodowej maszynki do strzyżenia. Płukanie ostrza szybkie i nieskomplikowane czyszczenie.

Parametry produktu

Kategoria

Maszynki do strzyżenia i trymery

Producent

Wahl

Rodzaj

Maszynka do strzyżenia

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Strzyżarka vario clipper 1481.0477 marki Wahl. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Dodaj recenzję lub opinię

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Strzyżarka vario clipper 1481.0477 marki Wahl kupisz w:

Poniżej znajdują się promocyjne oferty na Strzyżarka vario clipper 1481.0477 marki Wahl. Zobacz nasze propozycje, warunki ekspresowej dostawy oraz opinie o produkcie: