• 5537-3016 groomsman all in one marki Wahl - Fotografia

Foto produktu

Maszynki do strzyżenia i trymery

5537-3016 groomsman all in one (Wahl)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Istotne informacje

  • Kategoria: Sprzęt AGD » Maszynki do strzyżenia i trymery
  • Marka: Wahl
  • Dostępność produktu: Tymczasowo niedostępny
Więcej cech produktu

Informacje o produkcie

Trymer do zarostu, uszu, nosa, brwi + golarka Wahl 5537-3016 GroomsMan All-in-oneNiniejszy trymer jest typowym trymerem asygnowanym do kompleksowej pielęgnacji zarostu oraz do usuwania...

Najlepsza cena

Brak produktu jest w sklepie Idź do sklepu Zobacz produkty podobne

Z przykrością informujemy, że w żadnym sklepie będącym w bazie nie znaleźliśmy powyższego produktu. Baza sklepów ciągle się rozwija, zapraszamy za kilka dni.

Pełny opis 5537-3016 groomsman all in one marki Wahl

Trymer do zarostu, uszu, nosa, brwi + golarka Wahl 5537-3016 GroomsMan All-in-oneNiniejszy trymer jest charakterystycznym trymerem asygnowanym do kompleksowej pielęgnacji zarostu oraz do usuwania niepożądanego owłosienia z uszu i nosa. Został wyekwipowany w trzy wymienne głowice, z których każda odpowiada za inny obszar działania. Specyficzną cechą zestawu jest głowica goląca, która niezbyt niejednokrotnie występuje w podobnych kompletach.Specyfikacja:Bezprzewodowy trymer wielofunkcyjny z wymiennymi głowicami zasilany bateriamiTrzy głowice:Głowica do włosów, zarostu, okolic uszu, karku, pach, miejsc intymnych (szerokość ostrza 30 mm)Głowica wąska, staranna do uszu, nosa i brwi (szerokość ostrza 10 mm)Maszynka do golenia z podwójnym ostrzem (szerokość ostrza 25 mm)4 nasadki:Nasadka 1.5 mmNasadka 3 mmNasadka 4.5 mmRegulowana 6-stopniowa nasadka w zakresie 2, 4, 6, 8, 10, 12 mmW sumie trymer oferuje 10 różnorodnych długości przycinaniaAtrakcyjny design, trymer prezentuje się wyjątkowo pięknie jednocześnie na podstwce, jak i w dłoniŁatwe czyszczenie i podmiana głowic - korpus z ostrzem zdejmuje się jednym delikatnym ruchemMinimalna długość cięcia 0.6 mmWaga trymera: 100 gramWaga opakowania: 390 gramWymiary: 150 x 37 x 32 mmKolor: czarnyEAN: 043917000169W zestawie:Trymer Wahl 5537-3016Trzy głowice:Głowica do włosów, zarostu, okolic uszu, karku, pach, miejsc intymnych (szerokość ostrza 30 mm)Głowica wąska, precyzyjna do uszu, nosa i brwi (szerokość ostrza 10 mm)Maszynka do golenia z podwójnym ostrzem (szerokość ostrza 25 mm)4 nasadki:Nasadka 1.5 mmNasadka 3 mmNasadka 4.5 mmRegulowana 6-stopniowa nasadka w zakresie 2, 4, 6, 8, 10, 12 mmPodstawka na trymer i akcesoriaBaterie AA (szerokie paluszki) - 2 sztSzczoteczka do czyszczeniaGrzebieńOlej 5 mlInstrukcja w języku polskimDowód zakupu: paragon albo faktura VATInformacje uzupełniające:artykuł Z LINII KONSUMENCKIEJTrymer pochodzi z oficjalnej dystrybucji dedykowanej na rynek polski, objęty jest pełną ochroną zakupu z tytułu gwarancji na terytorium PolskiOkres gwarancji: 24 m-ceProdukt objęty procedurą "prędki serwis" - w razie awarii nie naprawiamy, wymieniamy na świeże urządzenieProdukt objęty procedurą serwis "Door-to-door"Przypominamy:Aby zachować produktywność strzyżenia i utrzymać ostrza tnące w dobrym stanie, należy je regularnie oliwić. W niniejszym komplecie uzyskują Państwo buteleczkę olejku 5 ml. Z naszej oferty możecie Państwo ponadto dodatkowo nabyć olejek firmy Wahl 3310-1101 o objętości 118.3 ml, który zapewni trymerowi długą żywotność.Nota:Indywidualnie przygotowane opisy i zdjęcia są własnością intelektualną portalu moser-wahl.pl i podlegają ochronie z tytułu praw autorskich. Prosimy o nie kopiowanie bez zezwolenia....

Parametry produktu

Kategoria

Maszynki do strzyżenia i trymery

Producent

Wahl

Rodzaj zasilania

Bateryjne

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie 5537-3016 groomsman all in one marki Wahl. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Dodaj recenzję lub opinię

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

5537-3016 groomsman all in one marki Wahl kupisz w:

Poniżej znajdują się promocyjne oferty na 5537-3016 groomsman all in one marki Wahl. Zobacz nasze propozycje, warunki ekspresowej dostawy oraz opinie o produkcie: