• Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686) - Zdjęcie produktu

Foto produktu

Szczoteczki elektryczne

Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (Philips)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Istotne informacje

  • Kategoria: Sprzęt AGD » Szczoteczki elektryczne
  • Marka: Philips
  • Numer EAN: 8710103985686
  • Dostępność produktu: Dostępny
Więcej cech produktu

Informacje o produkcie

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare HX 3675/13Pożegnaj ręczną szczoteczkę. Przywitaj technologię soniczną.technika soniczna w połączeniu z naszą szczoteczką delikatnie eliminuje płytkę nazębną do...

Proponowany towar Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686) dostępny jest w Maxelektro.pl w niezwykle atrakcyjnej cenie 319,00 zł. Promocja ta jest wynikiem zbiorczego porównania olbrzymiej liczby sklepów oraz hurtowni w bazie.

Najlepsza cena

319,00 zł jest w sklepie Sklep Maxelektro.pl Idź do sklepu Aktualne ceny w sklepach Zobacz produkty podobne

Zaprezentowana propozycja sklepu internetowego Maxelektro.pl to najkorzystniejsza cena (319,00) w bazie. UWAGA: w cenę nie wkalkulowano kosztów dostawy, dlatego przed dokonaniem zakupu przeczytaj warunki wysyłki.

Pełny opis Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686)

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare HX 3675/13Pożegnaj ręczną szczoteczkę. Przywitaj technologię soniczną.technologia soniczna w połączeniu z naszą szczoteczką delikatnie usuwa płytkę nazębną do 3 razy lepiej* niżeli zwykła szczoteczka.

NAJWAŻNIEJSZE cechyClean: skrupulatne czyszczenie na co dzieńRączka: 2 z linii 3100Końcówka: 2 główki szczoteczki C1 ProResultsŁadowarka: 2Wydajność: eliminuje do 3 razy więcej płytki nazębnej*Końcówkę wymieniaj co trzy miesiące.czujnik siły nacisku: chroni zęby i dziąsła przed nadmiernym naciskiem w trakcie szczotkowaniaRączka: Wąska, praktyczna budowaWskaźnik akumulatora: Wskaźnik oznajmia o stanie naładowania akumulatora Nasza unikatowa technika zagwarantuje produktywne i delikatne czyszczenieSilne wibracje włosia powodują powstawanie mikrobąbelków głęboko pomiędzy zębami i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje odświeżające doznania.

W ciągu zaledwie 2 minut otrzymasz efekt porównywalny do efektu po dwumiesięcznym myciu zębów szczoteczką manualną. Szczoteczka wykonuje 31 tys. Ruchów szczotkujących na minutę, delikatnie czyści zęby, rozbija płytkę nazębną i wymiata ją, gwarantując na co dzień nieszablonową czystość.Do 3 razy efektywniejsze likwidowanie płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką*Dowiedziono klinicznie, że elektryczna szczoteczka Sonicare z nowoczesną technologią soniczną eliminuje do 3 razy więcej płytki nazębnej niż manualna szczoteczka do zębów.

likwiduje płytkę nazębną z zębów i wzdłuż linii dziąseł, jednocześnie broniąc dziąsła. Zastosowany czujnik nacisku chroni zęby i dziąsła zaimplementowany czujnik nacisku samoczynnie namierza siłę nacisku, ostrzega i automatycznie redukuje drgania szczoteczki, pomagając bronić Twoje dziąsła.

Szczoteczka emituje pulsujący dźwięk, który przypomina o zmniejszeniu siły nacisku. 7 na 10 osób potwierdziło, że ta funkcja pomogła im lepiej szczotkować zęby. Zoptymalizuj szczotkowanie dzięki SmarTimer i QuadPacer Zegar SmarTimer odliczający 2 minuty i QuadPacer odliczający 30 sekund wskazują zalecany czas czyszczenia poszczególnych obszarów jamy ustnej.

ergonomiczna budowa ułatwia trzymanie i wykorzystywanie szczoteczkiSmukła, lekka i poręczna kompozycja powoduje, iż szczoteczka komfortowo leży w dłoni i jest przystępna w użyciu, co pozwala na staranne szczotkowanie bez żadnego wysiłku.Wymieniaj końcówkę co trzy miesiące,posiadać pewność najkorzystniejszych rezultatówWszystkie końcówki z czasem się zużywają, więc warto zwracać uwagę na swoją.

Szczoteczka DiamondClean 9000 śledzi jak długo korzystasz z końcówki i jak nieraz jej używałeś. Ikonka u dołu rączki poinformuje Cię, gdy nadejdzie czas podmiany na nową. Easy-Start upraszcza przyzwyczajenie się do nowego sposobu szczotkowania Program Easy-Start daje możliwość stopniowego, delikatnego rozszerzania intensywności szczotkowania w trakcie pierwszych 14 zastosować nowej szczoteczki.

14 dni pracy akumulatora Czas pracy akumulatora wynosi nawet 14 dni, dzięki temu można używać urządzenia poprzez długi czas bez ładowania. Nie zużywaj — używaj ponownie Zasilacze mogą wydawać się nieduże, lecz ich plastikowe komponenty posiadają ogromny wpływ na środowisko.

Samo przejście na ładowarkę USB w naszej szczoteczce Philips Sonicare z kolekcji 1000-4000 sprawia, że możemy rocznie wyprodukować do 189 210 kg plastiku mniej. To już coś, prawda? SPECYFIKACJA technologicznATrybyClean: precyzyjne czyszczenie na co dzieńElementy zestawuRączka: 2 z linii 3100Końcówka: 2 główki szczoteczki C1 ProResultsŁadowarka: 2Stylistyka i wykończenieKolor: BiałySkuteczność czyszczeniaWydajność: eliminuje do 3 razy więcej płytki nazębnej*dane na temat siły nacisku szczoteczki na zęby i dziąsła: Rączka zawibruje zawiadamiając zbyt solidny naciskZaawansowany Timer (20 sek./2 min.): Quadpacer i SmarTimerTechnologia Smart SensorPrzypomnienie o podmianie końcówki: dzięki czemu za każdym razem osiągniesz najlepsze efekty czyszczenia.

Poinformuje Cię o tym ikonka na panelu szczoteczki., Końcówkę wymieniaj co trzy miesiące.czujnik siły nacisku: broni zęby i dziąsła przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania Łatwość stosowaniaRączka: Wąska, funkcjonalna konstrukcjaWskaźnik akumulatora: Wskaźnik informuje o stanie naładowania akumulatoraKońcówki: Końcówki nakładane na rączkę szczoteczki w nietrudny sposóbPrzypomnienie o wymianie końcówki: Przypomnienie o podmianie końcówki, dzięki temu za każdym razem osiągniesz najkorzystniejsze efekty czyszczenia.

Poinformuje Cię o tym ikonka na panelu szczoteczki, Końcówkę wymieniaj co trzy miesiące, Świeci się ikona przypomnienia, w celu zapewnienia najlepszych rezultatówDane technologiczneBateria: Akumulator (wielokrotne ładowanie)wariant baterii/akumulatora: Litowo-jonowyCzas pracy baterii: 14 dniMocNapięcie: DC5V

Parametry produktu

Kategoria

Szczoteczki elektryczne

Producent

Philips

Kolor

Biały

Przecena

-

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686). Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Dodaj recenzję lub opinię

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686) kupisz w:

Poniżej znajdują się promocyjne oferty na Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686). Zobacz nasze propozycje, warunki ekspresowej dostawy oraz opinie o produkcie:

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 3100 series HX3675/13 (sklep Maxelektro.pl)

Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686)
Sklep Maxelektro.pl
319,00 zł
Idź do sklepu

Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (sklep Zadowolenie.pl)

Philips Zestaw dwóch szczoteczek sonicznych HX3675/13 Białych (8710103985686)
Sklep Zadowolenie.pl
322,00 zł
Idź do sklepu