• Oral-b zestaw szczoteczek elektrycznych do zębów io - 7 - biała i czarna - Galeria produktu

Foto produktu

Szczoteczki elektryczne

Zestaw szczoteczek elektrycznych do zębów io - 7 - biała i czarna (Oral-B)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Istotne informacje

  • Kategoria: Sprzęt AGD » Szczoteczki elektryczne
  • Marka: Oral-B
  • Dostępność produktu: Tymczasowo niedostępny
Więcej cech produktu

Informacje o produkcie

Aplikacja przenośna:nie;Bluetooth:nie;Czas ciągłego działania:0 minut;Czas ładowania akumulatora:3 godziny;detektor siły nacisku:tak;dopełniające dane:aplikacja Oral-B;Dominujący barwa:czarny;Etui...

Najlepsza cena

Brak produktu jest w sklepie Idź do sklepu Zobacz produkty podobne

Z przykrością informujemy, że w żadnym sklepie będącym w bazie nie znaleźliśmy powyższego produktu. Baza sklepów ciągle się rozwija, zapraszamy za kilka dni.

Pełny opis Oral-b zestaw szczoteczek elektrycznych do zębów io - 7 - biała i czarna

Aplikacja mobilna:nie;Bluetooth:nie;Czas ciągłego działania:0 minut;Czas ładowania akumulatora:3 godziny;czujnik siły nacisku:tak;dopełniające dane:aplikacja Oral-B;Dominujący barwa:czarny;Etui podróżne:tak;Funkcje dodatkowe:5 trybów pracy, aplikacja Oral-B, przypomnienie o podmianie końcówki, wskaźniki pracy i ładowania;Funkcje dopełniające:przypomnienie o zamianie końcówki, wskaźniki pracy i ładowania;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Oral-B;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pg.oralb.oralbapp&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/us/app/oral-b/id698092608;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://www.oralb.pl/pl-pl/kolekcje-produktow/szczoteczki-elektryczne;Kolor obudowy:biało-czarny;ilość końcówek w pakiecie:2 szt.;ilość szczoteczek (uchwytów) w pakiecie:2;marka/linia:Oral-B;Model:iO;Sygnalizator czasu mycia:tak;System 3D (ruchy oscylacyjne i pulsacyjne):nie;Tryby pracy:powszedni, delikatny, głębokie czyszczenie, pielęgnacja dziąseł, wybielanie;rodzaj aparatu:szczoteczka magnetyczna;Wariantowanie inne (nie uzupełniać):2 szczoteczki;Wariantowanie seria:Oral-B iO Series 7;Wyposażenie:2 końcówki, etui podróżne, instrukcja obsługi w języku polskim, ładowarka;Zasilanie:akumulatorowe;Zasilanie:akumulatorowe...

Parametry produktu

Kategoria

Szczoteczki elektryczne

Producent

Oral-B

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Będziemy zobowiązani, jeżeli prześlesz recenzję lub opinię o produkcie Oral-b zestaw szczoteczek elektrycznych do zębów io - 7 - biała i czarna. Pomóż innym użytkownikom w podjęciu decyzji zakupowej.

Dodaj recenzję lub opinię

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Oral-b zestaw szczoteczek elektrycznych do zębów io - 7 - biała i czarna kupisz w:

Poniżej znajdują się promocyjne oferty na Oral-b zestaw szczoteczek elektrycznych do zębów io - 7 - biała i czarna. Zobacz nasze propozycje, warunki ekspresowej dostawy oraz opinie o produkcie: